विचार पोष्ट गर्नुहोस

  • This field is required.

  • We won share this with strangers.

  • This field is required.

  • This field is required.

सेलेनाको ग्ल्यामरस जन्मदिन (फोटो फिचरसहित)विश्व
चर्चित सेलिब्रेटी सेलेना गोमेजलेआफ्नो २२ औं जन्मदिन मनाएकी छिन् । जन्मदिन केक काटेर होइन ग्यामरस फोटो सुट गरेर सेलेनाले मनाएकी छिन् । फ्रान्समा आफ्ना साथीहरुसँग मस्ती गर्ने क्रममा सेलेनाले धेरैको ध्यान खिचिन् । उनले लगाएको

 

राजिनामा दिएर भाग लिएकी ममता बनिन् ‘मिस नर्स’
सौन्दर्य प्रतियोगिताले अब समाजका हरेक तप्का र क्षेत्रलाई समेत छुन थालेको छ । यही क्रममा शनिबार चितवनमा ‘ मिस नर्स चितवन २०१४’आयोजना भएको छ । अस्पतालले अनुमती नदिएपछि राजिनामा दिएर नै अडिशनमा भाग लिन पुगेकी

 साकिराका फ्यान पुगे १० करोड
फेसबुकमा सवैभन्दा रुचाएकी सेलिब्रिटी हट गायिका साकिरालाई १० करोड भन्दा बढि फ्यानले फेसबुक पेजमा लाइक गरेका छन् । 

इङ्ल्याण्डको खेलाडी होडलमा निर्वश्त्र महिला
खेलाडीहरुको खेलप्रतिको ध्यान भंग नहोस् भनि इङ्ल्याण्ड वाग्स(खेलाडी पत्नी/गर्ल्डफ्रेड)लार्इ ब्राजिल विश्वकपमा प्रतिवन्ध लगाइएको छ । तर, ब्राजिलमा खेलाडीहरु बसेको पाँचतारे होटलको बाल्कुनीमा एक निर्वश्त्र महिला देखा पररेकी छन् । करिव २० वर्ष आसपास उमेर भएको जस्तो देखिने महिला पूर्ण रुपमा निर्वश्त्र थिइन् ।

अर्जेन्टिनाको सपोर्टमा सुष्माको  अवतार 
ब्राजिलमा विश्वकप फुटबल २०१४ जारी रहँदा विश्व नै फुटबलमय बनेको छ ।पाली कलाकारले खुलेरै आफूलाई मन पर्ने टिमको सपोर्ट गरि रहेका छन् यति बेला । यस्तै क्रममा नेपाली मोडल तथा नायिका सुष्मा अधिकारीले पनि अर्जेन्टिनाको टिमको सपोर्टमा फोटो खिचाएकी छिन् । फोटोमा हट एण्ड सेक्सी देखिएकी सुष्माले अर्जेन्टिनाकै जर्सीबाट बनेको लुगा लगाएकी छिन् ।

सोसल स्टाटस पोष्ट गर्नुहोस ___________________________

अचम्मको संसार ________________________

३ वर्षको बालकको पेटमा मृत बच्चा

३ वर्षको बालकको पेटमा मृत बच्चा (भिडियोसहित)

काठमाडौंको कान्ति बाल अस्पतालमा तीन वर्षको बालकको पेटबाट मृत अवस्थाको बच्चा निकालिएको छ । सर्लाहीको बबगञ्ज ३ का राकेश चौधरी र रामजैसी चौधरीका तीन वर्षीय छोरा अनुराग चौधरीको पेटबाट ४ सय ग्रामको ट्युमरभित्र रहेको २ सय ५० ग्रामको मृत बच्चा निकालिएको हो ।

९० लाख मानिस मारेको प्रथम विश्वयुद्धको तस्बिरहरु

९० लाख मानिस मारेको प्रथम विश्वयुद्धको तस्बिरहरु

(एजेन्सी)– प्रथम विश्व युद्ध सिद्धिएको एक शताब्दि बितिसकेको छ । सन् १९१४ देखि १९१८ को बिचमा युरोपमा भएको यो युद्ध दुई विरोधी सैन्य गठबन्धनको बिचमा भएको थियो । युद्धमा एकतर्फ अमेरिका, रुस र फ्रान्स थियो भने अर्कोतर्फ जर्मनी, अष्ट्रिया, हंगेरी र इटाली थियो । यद्यपी अटोमन एम्पाएरदेखि बुल्गेरिया र जापानसम्म युद्धमा सम्मिलित थिए ।

सबैको मन रुवाउँने विश्वका सबैभन्दा दुखद १० तस्वीर हेर्नुहोस

सबैको मन रुवाउँने विश्वका सबैभन्दा दुखद १० तस्वीर हेर्नुहोस

एजेन्सी । सामान्यतया हाम्रा आँखाले बिभिन्न अनौंठा तस्बिरहरु देख्ने गरेका छौं तर बिश्वमा यस्ता तस्बिर पनि छन् जुन तस्बिरले तपाईले मन निकै नै छुन्छ । बिभिन्न देशका फोटोग्राफरहरुले विगतमा संसारका बिभिन्न बिषयमा केही यस्ता तस्वीर खिचेका छन्, जसले भोक, त्रास तथा ऐतिहासिक पलको दुनियाँ सामु व्यक्त गरेका हुन्छन् । हामीले तपाईसामु दश यस्ता तस्वीर प्रस्तुत गर्दैछौँ जसले दर्दनाक घटना तथा प्रकोपलाई दुनियाँसामु प्रष्ट पार्छन् । यो तस्वीर प्रस्तुत गर्नु तपाईलाई दुखी बनाउने हाम्रो उद्देश्य नभई घटनाबाट पाठ सिक्नुपर्छ भन्ने हाम्रो मान्यता रहेको छ ।

सेलिब्रेटी समचार __________________

जन्मदिन, पामेला एन्डरसन!

http://www.onlinekhabar.com/wp-content/uploads/2014/04/britney-spears.jpgअमेरिकी पपस्टार ब्रिटनी स्पयेर्सले तेस्रो बिबाहको तयारी गरिरहेकी छिन् । अमेरिकी संचारमाध्यमहरुले ब्रिटनीले प्रेमी डेभिड लुकाडोससँग बिबाह गर्न लागेको खवर छापेका छन् । उनीहरुले हवाई टापुमा बिबाह गर्न लागेको बताइएको छ । तयारीका लागि उनीहरु हवाई पुगेका छन् । ब्रिट्नी र डेभिडस“गै उनीहरुको सुरक्षा टोली पनि रहेको छ । आउ“दो जुनमा बिहे गर्ने तयारी गरिरहेका उनीहरु ठाउँ हेर्न त्यहाँ गएको हुनसक्ने समाचार स्रोतको दाबी छ । ब्रिट्नीले यसअघि सन् २००४ मै दुई पटक बिहे गरिसकेकी छन् । सबैभन्दा पहिले उनले ज्यासोन अलेक्जेन्डरसँग बिहे गरेकी थिइन । उक्त जोडीले ५५ घन्टा नबित्दै डिभोर्स गरेको थियो ।

पुरा लेख ..

मनोरञ्जन_________________________

हङकङमा प्रियंकाको उप्स यस्तो देखियो

priyanka-hot

नायिका प्रियंका कार्कीको केही दिनअघि मात्र सार्वजनिक एक तस्बिरले बजारमा अझै पनि चर्चा पाइरहेको छ । राम्रोस“ग बस्न नजान्दा प्रियंकाको भित्री बस्त्र देखिएको थियो । सोही कार्यक्रम भएकै दिनमा नायिका कार्की हङकङ उडेकी थिइन् ।

अर्जेन्टिनाको सपोर्टमा सुष्माको सेक्सी अवतार

ब्राजिलमा

विश्वकप फुटबल २०१४ जारी रहँदा विश्व नै फुटबलमय बनेको छ । विशेष गरी ब्राजिल, जर्मनी, अर्जेन्टिना लगायतका टिमका समर्थक धेरै देखिएका छन् ।नेपाली मोडल तथा नायिका सुष्मा अधिकारीले पनि अर्जेन्टिनाको टिमको सपोर्टमा फोटो खिचाएकी छिन् । फोटोमा हट एण्ड सेक्सी देखिएकी सुष्माले अर्जेन्टिनाकै जर्सीबाट बनेको लुगा लगाएकी छिन् ।

शुभेच्छाको जवानी छाम्दा डाक्टरलाई के भयो...

suvekshya-hot-2

केही समयअघि चलचित्र ‘मिस नेपाल’ चलाउनकै लागि नायिका शुभेच्छा थापाले एउटा फोटोसुट गराइन् । डाक्टर पेशामा आवद्ध सीके सिंहसँग शुभेच्छाको हट फोटो सार्वजनिक भयो । फोटोले चर्चा पायो, शुभेच्छाको लगानी परेको सिनेमा चल्नमा फाइदा पनि भयो । तर यो तस्बिरले डाक्टर सिंहलाई के फाइदा भयो त ?

सेलेनाको ग्ल्यामरस जन्मदिन (फोटो फिचरसहित)

 selena-gomejविश्व चर्चित सेलिब्रेटी सेलेना गोमेजलेआफ्नो २२ औं जन्मदिन मनाएकी छिन् । जन्मदिन केक काटेर होइन ग्यामरस फोटो सुट गरेर सेलेनाले मनाएकी छिन् । फ्रान्समा आफ्ना साथीहरुसँग मस्ती गर्ने क्रममा सेलेनाले धेरैको ध्यान खिचिन् । उनले लगाएको स्विमसुटले उनलाई निक्कै सेक्सी देखाएको थियो ।


सेलेनाको खुलेको जवानी

 selena-gomej-hot-1

२२ बर्षकी यी विश्व चर्चित सेलिब्रेटीले लगाएको वन पिस कालो पहिरन साच्चै आकर्षक थियो । पहिरनमा सेलेना खुबै खुलेकी थिइन् । छातीमा निक्कै खुलेको पहिरनले उनकोजवानी स्पष्ट देखियो । उनी मंगलबार मात्र २२ बर्षमा प्रवेश गरेकी हुन् । 


साकिराका फ्यान पुगे १० करोड

shakira-facebook-milestone फेसबुकमा सवैभन्दा रुचाएकी सेलिब्रिटी हट गायिका साकिरालाई १० करोड भन्दा बढि फ्यानले फेसबुक पेजमा लाइक गरेका छन् । फेसबुकले उनी नै संसारकै सबैभन्दा रुचाएकी ब्यक्ति भएको दावी गरेको छ । नयाँ रेकर्ड राखेसँगै फेसबुक मालिक मार्क जुकरवर्गले साकिरालाई बधाई दिएका छन् । साथै फेसबुकले उनका फ्यानबारे केही रोचक तथ्य पनि सार्वजनिक गरेको छ ।


अनसन तोडाउन नूरप्रसादले २ अर्ब मागेपछि

अधिकारी दम्पतीको अनसन तोडाउन नूरप्रसादले २ अर्ब मागेपछि….

nandalal-gangamaya

छोरा कृष्णप्रसादको हत्यामा संलग्नलाई कारबाहीको माग गर्दै अनशन बसेका अधिकारी दम्पतीको अनशन तोड्ने विषयलाई लिएर छोरा नुरप्रसाद र अधिकारकर्मीवीचको सम्बन्ध २ अर्ब रुपैयाँ माग राखेपछि निकै विगि्रसकेको छ । केही अधिकारकर्मीले अमेरिका वा युरोपको कुनै एक देशमा बसोवासका लागि पहल गरिदिने आश्वासन पनि नुरप्रसादलाई दिएका थिए । स्रोतका अनुसार नुरप्रसादले रातो पासपोर्ट मागेपछि अधिकारकर्मी चरण प्रसाई, दिनेश त्रिपाठी, सुवोध प्याकुरेल, सुदीप पाठक र मन्दिरा शर्मा भने बढी नै संशकित भएका थिए ।

२०७२ बैशाख ११ गते राजसंस्था फर्किने

२०७२  बैशाख ११ गते राजसंस्था फर्किने राजावादीहरुको दावी
राजसंस्थावादी बृहत समूहले आगामी २०७२ वैशाख ११ गतेभित्रै राजसंस्थालाई पुनःस्थापना गर्ने दावी गरेको छ । समूहले संविधान निर्माण प्रक्रियामा संलग्नता र सहभागीताको माग गर्दै बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको संवैधानिक राजनीतिक सम्वाद तथा सहमति समितिलाई ज्ञापन पत्र समेत बुझाएको छ । ज्ञापन पत्र बुझाएपछि आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा लोककल्याणकारी जनता पार्टी नेपालका अध्यक्ष किशोरी महतोले भने-’राजसंस्थालाई नेपालमा वैधानिक रुपमा विस्थापित गरिएकै होइन ।

गिरिजाबाबु प्रचण्डको गणतन्त्र लाइनमा थिए

 

narayan-kaji-shrestha-1
कांग्रेसका तीन नेतालाई सम्झिँदा अहिले गौरव नै लाग्छ । त्यसबेला दुई फरक धारमा रहेका गिरिजाप्रसाद कोइराला र प्रचण्डलाई मिलाउन मैले सहजकर्ताको भूमिका निर्वाह गरेँ । त्यसबेला म अर्धभूमिगत नेकपा एकताकेन्द्र मसालको महासचिव थिएँ । अन्तरिम संविधान, संविधानसभा र गणतन्त्रको कार्यनीतिमा जानुपर्छ भन्ने तहमै पुगियो । गणतन्त्रलाई शर्त बनाउनुहुन्न, तत्कालिक आवश्यकताको रुपमा नाराको रुपमा लानुपर्छ । शर्तचाँहि संविधानसभा बनाउनुपर्छ भन्ने हाम्रो निष्कर्ष रहेको थियो ।

शब्द ज्ञान भण्डार ______

लेख रचना

लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना

कविता

कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता

सामान्य ज्ञान

सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान

मेरो आवाज _____________

साँच्चिकै श्रीमान् बन्दै छु : राजेश हमाल (अन्तर्वार्ता)


अबको दुई महिनाभित्रमा राजेश हमाल कसैको श्रीमान् बन्दै छ ?
बन्दै छु, हो ।राजेश हमाल, नेपाली चलचित्रका ‘महानायक’ । विगत २५ वर्षदेखि निरन्तर उनी यस क्षेत्रमा सक्रिय छन् । ‘युगदेखि युगसम्म’बाट सुरु भएको उनको फिल्मीयात्रा

निर्वाचनपछिको जनताको मत अपहरण गरिएकै होः रोशन भारती, राष्टिय चुरे भावर पार्टी
मेरो निर्वाचन

पहिलो संविधानसभामा पनि अनौपचारिक रुपमा सेना परिचालन भएकै हो

सेनाले सरकारले जे भन्यो त्यो मान्छ ?
नेपाली सेनाले कानून सम्मत आदेश मान्छ । नेपाली सेनाले अहिलेसम्म कानून मिचेको कहि देख्नु भएको छ ? कानून मिचे उसैलाई कारवाही हुन्छ ।
सेना परिचालन गरेर गरिएको निर्वाचनले मुलुकलाई निकास दिन्छ ?
चुनावमा नेपाली सेना कुनै न

जिवन कथा _________________

गायिका अञ्जु पन्तका पूर्वपति भन्छन्-हो म उनीप्रति क्रेजी थिएँ

गायिका अञ्जु पन्तका पूर्वपति भन्छन्-हो म उनीप्रति क्रेजी थिएँ

माया भन्ने अचम्मको चिज हो, जानियो भने गिफ्ट (उपहार) हो जानिएन भने श्राप हो । कहिले स्वर्गीय आनन्द दिन्छ, कहिले जीन्दगीमा नराम्रो चोट दिन्छ । मेरो अनुभवमा माया भन्ने कुरा मलाई माया नगर्ने गलफ्रेण्ड जस्तो लाग्छ । मैले जसलाई माया गरेँ, एकदमै मन पराएँ, त्यो मान्छेबाट मैले केहिल्यै माया पाइँन । सायद मेरो किसमत नै होला । जसलाई म मन पराउँदिन, उ म भनेपछि मरिहत्ते गर्छन्।’  गायिका अञ्जु पन्तको हकमा पनि यही नै सत्य हो त ?