विचार पोष्ट गर्नुहोस

  • This field is required.

  • We won share this with strangers.

  • This field is required.

  • This field is required.

अक्षय कुमार सिआइडि अर्थात गुप्तचर बनेर नेपाल आउने
बलिउड अभिनेता अक्षय कुमार सिआइडि अर्थात गुप्तचर बनेर नेपाल आउने भएका छन् । भारतका चर्चित कलाकारहरुले नेपाल यात्रा बाक्लिंदै गएको बेला चर्चित अभिनेता अक्षय कुमार नेपाल आउन लागेका हुन् । गतवर्ष भारतका चर्चित कलाकारहरु मोहित चौहान, राखी सावन्त, मिका सिंह, आतिफ अस्लम, लक्की अली, हास्य कलाकार राजु श्रीवास्तव, अभिनेत्री सन्नी

सिर्जनशील प्रबद्र्धन केन्द्रद्धारा गणेश नेपाली परिवारलाई सहयोग रकम हस्तान्तरण
रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा बिहिबार सिर्जनशील प्रबद्धन केन्द्र नेपालकी अध्यक्ष सावित्री बस्नेतको सभापतित्वमा आयोजित रकम हस्तान्तरण कार्यक्रम गर्दै विदेशमा आफ्ना दुइ छोरा गुमाएका गणेश नेपालीको परिवारलाई सिर्जनशील प्रबद्र्धन केन्द्र नेपालको पहलमा अष्ट्रेलियामा रहेका अभिषेक उप्रेतीको फेसबुक सहयोग अभियानमार्फत विभिन्न देशमा छरिएर

आइप्याडमा  निःशुल्क माइक्रोसफ्ट अफिस चलाउन सकिने
माइक्रोसफ्टका प्रमुख कार्यकारी सत्य नादेलाले सान फ्रानसिस्कोमा आयोजित कार्यक्रममा आइप्याडका लागि निःशुल्क अफिस प्याकेजको घोषणा गरेपछि विण्डोज कम्प्युटरमा दिनहुँ चलाउने माइक्रोसफ्ट वर्ड, एक्सेल र पावरप्वाइन्ट अब एप्पल आइप्याडमा पनि निःशुल्क चलाउन सकिने भएको छ।
अब एप्पलको आइप्याड प्रयोगकर्ताले एप स्टोरमा गएर अफिस एप डाउनलोड गर्न सक्छन्। जसबाट प्रयोगकर्ताले फाइल पढ्न र क्लाउडमा सेभ गर्न सक्छन । तर,

पत्रकार महासंघको अधिवेशन वैशाख २० मा
नेपाल पत्रकार महासंघको २४ औँ अधिवेशन विश्व प्रेस स्वतन्त्रता दिवस मे ३ अर्थात आगामी वैशाख २० र २१ गते काठमाडौंमा गर्ने निर्णय भएको छ ।सिन्धुपाल्चोकको गाती गाविसस्थित भोटेकोसी नदी किनारमा अवस्थित बोर्डल्यान्ड रिसोर्टमा दुई दिनसम्म बसेको महासंघ केन्द्रीय समितिको बैठकले अधिवेशनको मिति तय गरेको छ । बैठकमा अधिकांश केन्द्रीय

प्रचण्डपुत्र प्रकाशलाई सरकारी जागिरको चिठ्ठा

 

 

एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्डका छोरा प्रकाश दाहाललाई सरकारी जागिरको  चिठ्ठा परेको छ ।सरकारले सगरमाथा आधारशिविरमा खडा गर्न लागेको सम्र्पक कार्यालयमा आरोहीका रुपमा प्रकाश दाहालले जागिर पाएका

सोसल स्टाटस पोष्ट गर्नुहोस ___________________________

अचम्मको संसार ________________________

भारतका मोहम्मदले नाकले टाइप गरेर बिश्व रेकर्ड कायम गरे

भारतका मोहम्मदले नाकले टाइप गरेर बिश्व रेकर्ड कायम गरे

भारतको हैदराबादका मोहम्मद खुर्सिद हुसेनले नाकले टाइप गरेर बिश्व रेकर्ड कायम गरेका छन् । यसअघि मोहम्मदले सवैभन्दा तिब्र गतिमा अंग्रेजी टाइप गर्ने रेकर्ड कायम गरेका थिए । हालै उनले १७ शब्दको एक वाक्य ४८ दशवलव ६२ सेकेण्डमा लेखेर गिनिज बुक अफ वल्र्ड रेकर्ड नाम लेखाएका छन् । टाइप गरेर बिश्व रेकर्ड कायम गरे

माउन्ट सिजनबुंग ज्वालामुखी विस्फोट, १४ को मृत्यु (फोटो फिचरसहित)

ज्वालामुखी विस्फोट, १४ को मृत्यु (फोटो फिचरसहित)

इण्डोनेशियाको सुमात्रा द्वीवपमा सक्रिय ज्वालामुखी विस्फोट हुँदा आसपासका गाउँका १४ जनाको मृत्यु भएको छ । माउन्ट सिजनबुंग ज्वालामुखी शनिबार विहान विस्फोट भएको थियो । जसका कारण आलो र ढंगाका टुक्राहरु आसपासका दुई किलोमिटर क्षेत्रसम्म फैलिएको थियो । अधिकारीहरुका अनुसार मारिनेमा चार स्कुल बालिका छन्

बिश्वकै एक्सक्लुसिभ फ्लाइटः एउटै बिमानभित्र ओबामा, बुस र हिलारी

बिश्वकै एक्सक्लुसिभ फ्लाइटः एउटै बिमानभित्र ओबामा, बुस र हिलारी

मंगलबार जोहनेसबर्गको एफएनबी फुटबल स्टेडियममा आयोजित नेल्सन मेण्डलाको स्मृतिसभामा विश्वभरका राजनेताहरु सहभागी भए । अमेरिकाका राष्ट्रपति बाराक ओबामा पनि दक्षिण अफि्रका पुग्नु भएको थियो । उहाँसँग पत्नी मिशेल मात्र हैन, पूर्व राष्ट्रपति जर्ज डब्लु बुस र पत्नी लाउरा बुस पनि हुनुहुन्थ्यो । रमाइलोः वर्तमान राष्ट्रपति ओबामा र पूर्व राष्ट्रपति बुस बिमानभित्र आपसमा ठट्टा रमाइलो ...

सेलिब्रेटी समचार __________________

जन्मदिन, पामेला एन्डरसन!

http://www.onlinekhabar.com/wp-content/uploads/2014/04/britney-spears.jpgअमेरिकी पपस्टार ब्रिटनी स्पयेर्सले तेस्रो बिबाहको तयारी गरिरहेकी छिन् । अमेरिकी संचारमाध्यमहरुले ब्रिटनीले प्रेमी डेभिड लुकाडोससँग बिबाह गर्न लागेको खवर छापेका छन् । उनीहरुले हवाई टापुमा बिबाह गर्न लागेको बताइएको छ । तयारीका लागि उनीहरु हवाई पुगेका छन् । ब्रिट्नी र डेभिडस“गै उनीहरुको सुरक्षा टोली पनि रहेको छ । आउ“दो जुनमा बिहे गर्ने तयारी गरिरहेका उनीहरु ठाउँ हेर्न त्यहाँ गएको हुनसक्ने समाचार स्रोतको दाबी छ । ब्रिट्नीले यसअघि सन् २००४ मै दुई पटक बिहे गरिसकेकी छन् । सबैभन्दा पहिले उनले ज्यासोन अलेक्जेन्डरसँग बिहे गरेकी थिइन । उक्त जोडीले ५५ घन्टा नबित्दै डिभोर्स गरेको थियो ।

पुरा लेख ..

मनोरञ्जन_________________________

फेसबुकमै रेखा र सुदर्शनको kiss र आई लभ यू’

rekha-sudarsana-and-status

सिनेमा ‘हिम्मतवालीकी’ नायिका तथा निर्मात्री रेखा थापा र यसै सिनेमामा अभिनय गरेका सुदर्शन गौतमको दोहोरो संवादले उनीहरूको सम्बन्धबारे एकपटक सोच्न बाध्य बनाउँछ । चलचित्र ‘हिम्मतवाली’को सेटबाट नै दुबै हात नभएका क्यानडामा बस्दै आएका सुदर्शन र रेखाको सम्बन्ध गाढा भएको समाचार आइरहेका छन् । यही क्रममा सुदर्शन र रेखाको दोहोरो संवादमा लेखिएका कुराहरु कुनै मोबाइलको इनबक्समा आउने पर्सनल म्यासेस भन्दा कम छैनन् । नायिका रेखा थापा यतिबेला भोजपुर पुगेकी छिन् । उनले भोजपुर जानु अघि फेसबुकमा पोष्ट गरेको तस्बिरमा सुदर्शनलाई ‘लभ यू बाबा’ लेखिएको छ ।

अक्षय कुमार गुप्तचरि गर्न नेपाल आउँदै

अक्षय कुमार गुप्तचरि गर्न नेपाल आउँदै

बलिउड अभिनेता अक्षय कुमार सिआइडि अर्थात गुप्तचर बनेर नेपाल आउने भएका छन् । भारतका चर्चित कलाकारहरुले नेपाल यात्रा बाक्लिंदै गएको बेला चर्चित अभिनेता अक्षय कुमार नेपाल आउन लागेका हुन् ।गतवर्ष भारतका चर्चित कलाकारहरु मोहित चौहान, राखी सावन्त, मिका सिंह, आतिफ अस्लम, लक्की अली, हास्य कलाकार राजु श्रीवास्तव, अभिनेत्री सन्नी लियोन सहित दर्जनौं कलाकार नेपाल आएकामा २०७१ सालमा नेपाल आउने भारतीय कलाकारको लिष्टको सुरुवाती नाममा अक्षय कुमारको नाम सार्वजनिक भएको हो ।

‘ओई नेता, बनाई दे संविधान’(भिडियो)

oie-neta

‘नाई मलाई त्यहि केटी चाहिन्छ..’ बोलको प्रयोगवादी गीत गाएर चर्चामा आएका गायक प्रकाश पौडेलको अर्को नयाँ प्रयोगवादी गीत ‘ओई नेता बनाई दे संविधान…’ बजारमा आएको छ । प्रकाशकै संगीत र गोपाल दाहालको शब्द रहेको गीतमा समयमै संविधान बनाउन नेताहरुलाई आग्रह गरिएको छ ।

नायक आर्यन सिग्देलले बिहे गरे (फोटोफिचरसहित )

नायक आर्यन सिग्देलले शनिबार हिन्दु परम्परा अनुसार विवाह गरेका छन् । प्रमिका सपना भण्डारीसँग उनले काठमाडौंको एक ब्यांकेटमा बिबाह गरेका हुन् । गत मंसिरमा इंगेजमेन्ट गरेर सपनलाई आर्यनले सँगै राखेका थिए ।
आर्यनको विवाहमा चलचित्रकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिति थियो । उनको विवाहका केही तस्वीर तल राखिका छन् ।


ब्रिटनी स्पयेर्सले तेस्रो बिबाह गर्दै

http://www.onlinekhabar.com/wp-content/uploads/2014/04/britney-spears.jpgअमेरिकी पपस्टार ब्रिटनी स्पयेर्सले तेस्रो बिबाहको तयारी गरिरहेकी छिन् । अमेरिकी संचारमाध्यमहरुले ब्रिटनीले प्रेमी डेभिड लुकाडोससँग बिबाह गर्न लागेको खवर छापेका छन् । उनीहरुले हवाई टापुमा बिबाह गर्न लागेको बताइएको छ । तयारीका लागि उनीहरु हवाई पुगेका छन् । ब्रिट्नी र डेभिडस“गै उनीहरुको सुरक्षा टोली पनि रहेको छ । आउ“दो जुनमा बिहे गर्ने तयारी गरिरहेका उनीहरु ठाउँ हेर्न त्यहाँ गएको हुनसक्ने समाचार स्रोतको दाबी छ ।


सामाजिक संजालबाटै \'योगा पोज\' दिएर हट बनेकी योगा गुरु


yoga-guru2सामाजिक संजाल इन्स्टाग्राममा बिभिन्न आशनमा योग गरिरहेका तस्वीर अपलोड गरेर लाउरा कास्परजाकले ६ लाखभन्दा बढि फलोअर मात्र कमाइनन, त्यसकै बलमा योगालाई आफ्नो ब्यबसाय नै बनाएकी छिन्। अहिले दैनिक ६ लाख मानिसले उनका योगा आशनका अपडेट, तस्वीर र भिडियोहरु हेर्छन र आनन्द लिन्छन,


बिदेशी लगानिको वकालत गर्दै १ हजार ६२ शब्दको सम्पादकीय

सेतोपाटीले मिडियामा बिदेशी लगानिको वकालत गर्दै १ हजार ६२ शब्दको सम्पादकीय लेख्यो

हिमाल खवर पत्रिकाका नाममा पाठकसँग पैसा असुलेर नर्वेजियन दुतावासबाट पैसा खाँदै आएको हिमाल मिडियाको पक्षपोषण गर्दै सेतोपाटी अनलाइनले विशेष सम्पादकीय लेखेको छ । एक हजार ६२ शब्दको विशेष सम्पादकीय लेखेको सेतोपाटीले कान्तिपुरले विशेष सम्पादकीय लेखेर आफुमाथि लक्षित प्रश्न गरेको भन्दै कान्तिपुरका दर्जन बढी उदाहरण दिंदै विदेशी लगानी मिडियामा आवश्यक भएको तर्क गरेको छ ।

पत्नी मार्ने डीआईजीलाई जन्मकैद

 

 

ranjan-gita_jail

जिल्ला अदालत काठमाडौंले सशस्त्र प्रहरी बलका तत्कालीन प्रहरी नायब महानिरीक्षक (डीआईजी) रञ्जनप्रसाद कोइरालालाई पत्नी हत्याको कसुरमा सर्वस्वसहित जन्मकैद सजाय सुनाएको छ। बूढानीलकण्ठस्थित निवासमा पत्नी गीता ढकालको हत्या गरी २०६८ साल पुस २८ गते मकवानपुर टिस्टुङको मेत्राङ लगेर शव जलाएको दाबीसहित कोइरालाविरुद्ध कर्तव्य ज्यान मुद्दा चलाइएको थियो। जिल्ला सरकारी वकिलको कार्यालय काठमाडौंले २०६८ साल साउन ११ गते अदालतमा मुद्दा दायर गरेको हो। हत्याको ढाकछोप गर्न पत्नीको शव जलाएर फर्किंदै गर्दा उनलाई बाटैबाट पक्राउ परी थुनामा राखिएको थियो। सिरानीले गीताको मुख छोपेर हत्या गरेका उनले शव मेत्राङ पुर्‍याई पेट्रोल छर्केर जलाएका थिए।

गणेश नेपालीको परिवारलाई सहयोग रकम हस्तान्तरण

रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा बिहिबार सिर्जनशील प्रद्धन केन्द्र नेपालकी अध्यक्ष सावित्री बस्नेतको सभापतित्वमा आयोजित रकम हस्तान्तरण कार्यक्रम गर्दै विदेशमा आफ्ना दुइ छोरा गुमाएका गणेश नेपालीको परिवारलाई सिर्जनशील प्रबद्र्धन केन्द्र नेपालको पहलमा अष्ट्रेलियामा रहेका अभिषेक उप्रेतीको फेसबुक सहयोग अभियानमार्फत विभिन्न देशमा छरिएर बसेका नेपालीहरुको पहलमा संकलित रु १ लाख १४ हजार ५ सय रकम सहयोग रकम हस्तान्तरण गरिएको थियो

शब्द ज्ञान भण्डार ______

लेख रचना

लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना लेख रचना

कविता

कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता कविता

सामान्य ज्ञान

सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान सामान्य ज्ञान

मेरो आवाज _____________

निर्वाचनपछिको जनताको मत अपहरण गरिएकै होः रोशन भारती, राष्टिय चुरे भावर पार्टी
मेरो निर्वाचन

पहिलो संविधानसभामा पनि अनौपचारिक रुपमा सेना परिचालन भएकै हो

सेनाले सरकारले जे भन्यो त्यो मान्छ ?
नेपाली सेनाले कानून सम्मत आदेश मान्छ । नेपाली सेनाले अहिलेसम्म कानून मिचेको कहि देख्नु भएको छ ? कानून मिचे उसैलाई कारवाही हुन्छ ।
सेना परिचालन गरेर गरिएको निर्वाचनले मुलुकलाई निकास दिन्छ ?
चुनावमा नेपाली सेना कुनै न

मापसेको नाममा ट्राफिक प्रहरीले आफूलाई झुक्याएको कलाकार गिरीको दावी

 मापसेको नाममा ट्राफिक प्रहरीले आफूलाई झुक्याएको कलाकार गिरीको दावी

मापसे चेकिङका क्रममा मेरो सवारी अनुमतिपत्र प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको बिषयमा केहिदिनयता बिभिन्न संचारमाध्यममा प्रकाशित÷प्रशारित समाचारबाट आम जनमानसमा भ्रम सृजना भएकाले स्पष्ट पार्न यो बिज्ञप्ति जारी गरेको छु । मापसे परिक्षणका क्रममा केहि महिनाअघि मेरो सबारी चालक अनुमतिपत्र प्रहरीले नियन्त्रणमा

जिवन कथा _________________

गायिका अञ्जु पन्तका पूर्वपति भन्छन्-हो म उनीप्रति क्रेजी थिएँ

गायिका अञ्जु पन्तका पूर्वपति भन्छन्-हो म उनीप्रति क्रेजी थिएँ

माया भन्ने अचम्मको चिज हो, जानियो भने गिफ्ट (उपहार) हो जानिएन भने श्राप हो । कहिले स्वर्गीय आनन्द दिन्छ, कहिले जीन्दगीमा नराम्रो चोट दिन्छ । मेरो अनुभवमा माया भन्ने कुरा मलाई माया नगर्ने गलफ्रेण्ड जस्तो लाग्छ । मैले जसलाई माया गरेँ, एकदमै मन पराएँ, त्यो मान्छेबाट मैले केहिल्यै माया पाइँन । सायद मेरो किसमत नै होला । जसलाई म मन पराउँदिन, उ म भनेपछि मरिहत्ते गर्छन्।’  गायिका अञ्जु पन्तको हकमा पनि यही नै सत्य हो त ?

स्वास्थ्य र सुन्दरता _____________

पुरुषत्व बढाउने ८ काइदा

glamour

कुनैपनि पुरुषको शरीरमा टेस्टोस्टेरोन अर्थात् मेल हर्मोनको स्तर कम भयो भने त्यसले विभिन्न खाले शारीरिक कमजोरीका साथै यौनिक रुपमा पनि कमजोर बनाउँछ । यो हर्मोनले पुरुषमा यौन लक्षण तथा क्षमतामा समेत वृद्धि गर्छ । यसको सम्बन्ध

काँचो लसुन घटाउँछ क्यान्सरको खतरा

glamour

लसुनमा औषधीय गुण हुन्छ भन्ने कुरा त हामी धेरैलाई थाहा छ । तर यसमा क्यान्सर प्रतिरोधी गुण समेत हुन्छ भन्ने कुरा धेरैलाई थाहा नहुन सक्छ । पछिल्लो अध्ययनले लसुनका केश्राको नियमित सेवन

यी हुन् क्याल्सियमका उत्तम श्रोत

glamour

सन्तुलित भोजनका लागि क्याल्सियम एक अनिवार्य लवण हो । हामीले खाने खानामा केही हिस्सा क्याल्सियम हुनैपर्छ । हड्डी स्वस्थ तथा बलियो बनाउन तथा रक्त कोषिकाको निर्माणका लागि क्याल्सियम अनिवार्य हुन्छ